Eesti Meistriliiga: Kuressaare – Maardu Linnameeskond

Parimad vihjed

Reede õhtul kohtuvad Kuressaare linnastaadionil 2 meeskonda, kes paar aastat tagasi madistasid veel esiliigas. Kui Maardu eelmine aasta loobust Premium Liiga kohast, siis Kuressaare sai väärt kogemusi ning nüüd on jõujooned oluliselt muutunud.

Maardu läheb Kuressaarde mängima vaid 1 võit taskus (sealjuures alistati just Kuressaare). Kuressaare on aga hambaid näidanud kõigile (v.a Flora). Antud juhul on favoriidi koorem Kuressaare peal ja sellel on palju põhjusi, miks peaksid just saarlased täna võitma:

  1. Mäng toimub tööpäeva õhtul Kuressaares. Olgugi, et ka Kuressaares on Tallinna poisse, siis kogu Maardu pundil seisab ees pikk ja vaevarikas reis saarele, mis pole kunagi liiga hea. Lisaks tööpäeva õhtu mõjub amatöörvõistkonnale Maardust pigem negatiivsemalt, kui Kuressaarele.
  2. Maardul on väga suur hulk mängijaid vigased või poolvigased. Ogorodnik, Gussev, Amemmiya, Brõlin, Malov… Ühesõnaga probleemid on suured ja tuleb võtta appi ka duublist noori poisse.
  3. Niinimetatud team-spirit on Kuressaarel kindlasti tugevam. Võistkond on väga ühtne, võimeline näitama rusikaid kõigile ja igas olukorras. Rasked olud neid ei heiduta. Maardu võistkonna ühtsus on küsimärgi all. Võistkond mängib kaotusseisu all kaootiliselt, mänguplaan on siiamaani pigem puudulik. Raske on kohaneda olukorraga, kus nüüd on liigas kõik neist tugevamad.

Kui kellegi võitu siin näha, siis on selleks kodumeeskond.