Eesti Meistriliiga: Paide Linnameeskond – Nõmme Kalju

Parimad vihjed

Nädalasiseses voorus peab Nõmme Kalju sõitma Paide Linnameeskonnale, kes on neist tabelis eespool ja olenemata tulemusest sinna ka jääb.

Paide Linnameeskonna treener Vjatšeslav Zahovaiko on lõpuks suutnud üles ehitada tiimi, mis on võimeline ka Tallinna suurtele vastu saama. Kui eelmine hooaeg oli rünnakul piisavalt teravust, siis sel aastal on suudetud lappida kaitseliini, tänu millele on tulnud niimõnigi kohustuslik võit. Paides ei ole enam ammu kartust kellegi ees ja nad teavad, milleks võimelised ollakse. Ja nad on võimelised Nõmme Kaljut võitma, eriti arvestades seda, et sama tehti juba hooaja avamängus.

Nõmme Kalju omalt poolt on näidanud, et on võimeline nõrgematele kaotama. Ja kui nüüd aus olla, siis see hooaeg ei ole veel võitu saadud ei Paide ega ka Narva vastu. Narvale seejuures kaotati paar päeva tagasi karikafinaalis. Ja kaotati selgelt, mänguliselt. Nõmme Kalju on emotsionaalselt välja pigistatud ja selle ilmingu esimene omadus on see, kui kapten saab kahe rumala punase kaardi.

Kodumängus on Paide võistkond, keda saab olema raske alistada, eriti kui nõmmekate sisemine enesekindlust on pilbasteks katki visatud.