EFL Cup: Chelsea – Bournemouth

Parimad vihjed

Aasia händikäp: Bournemouth +1,5
@1,95 Mängima

Chelsea võitis nädala lõpus kohtumise Brightoniga 2-1. Bournemouth on kehvas vormis ja viimasest seitsmest mängust on kaotatud kuus.

Chelsea ei ole peale novembri rahvuskoondiste pausi olnud nii veenev kui hooaja alguses. Viimase kuu aja jooksul on kaotatud kaks kohtumist. Mitmed Premier League eksperdid on avaldanud arvamust, et Chelsea ei ole mänginud head jalgpalli peal Burnley üle saadud 4-0 võitu oktoobri lõpus. Chelsea peatreener Sarri on kasutanud 17 erinevat mängijat avakooseisus. Detsembri mängugraafik on raju ja Sarri peab panema suurema rotatsiooni peale. Selles mängus on kindlasti rohkem varumehi mängimas. Meeskonna parim olukordade looja on Eden Hazard, kuid tema tõenäoliselt täna ei mängi. Brightoni mängus sai ta korraliku paugu.

Bournemouth alustas hooaega tõeliselt hästi. Isegi kui nad on nüüd halvasti mänginud ollakse siiski liigatabelis 11. kohal. Kuuendal kohal olev ManU on vaid kolme punkti kaugusel.

Bournemouthil on vahendeid vähem ja vigastused on meeskonda halvasti mõjutanud. Peatreeneril Howel ei ole suuri võimalusi mängijate rotatsiooniks. Smith, Cook ja Gosling on eemal ja hiljuti lisandusid sinna nimekirja Francis ja Ming.

Kodumeeskond Chelsea on suursoosik. Nende koef on vaid 1,3. Hazardi puudumine on Chelsea jaoks suur pauk. Ka Brightoni mängus oli Hazard mõlema värava loomise juures. Sama eelmises kohtumises Manchester City vastu. Chelsea võitis 2-0 ja Hazard tegi mõlemad väravasöödud. Bournemounth +1,5 on hea panus ja koefi saab üle 1,95.


Aasia händikäp: Bournemouth +1,5
1,95