EFL Cup : Chelsea – Tottenham

Parimad vihjed

Inglismaa liigakarikas mängitakse täna Manchester Cityle finaali vastane. Chelsea saab kodus vastaseks Tottenhami. Kane sepistas oma värava avakohtumises ära ja Spurs juhib enne korduskohtumist 1-0.

Chelseat on vaevanud probleemid väravate löömisega. Liigas on löödud 40 väravat ja see on vähim Top6 meeskondadest. Pooltes väravatest on Eden Hazardi käsi mängus (10+10). Alvaro Morata on skoorinud vaid viis korda.

Viimases kohtumises Arsenali vastu vallati palli 64%, kuid väravaraamide vahele löödi vaid üks kord.

Tottenhami vaevavad vigastused. Harry Kane, Dele Alli, Victor Wanyama ja Moussa Sissoko on väljas. Lisaks veel Son, kes esindab oma riiki Aasias.

Eelmise pühapäeva mängus Fulhami vastu suutis Spurs mängu enda kasuks kallutada ja võideti lõpuks 1-2. Harry Winks lõi võiduvärava lisaajal ja väravasöödu sai kirja Kevin N’Koudoun, kes tegi oma Premier League avamängu sel hooajal.

Koefe vaadates on Chelsea selge soosik. Tottenhamil on raskusi, kuid nad juhivad enne korduskohtumist 1-0. Spurs ei pea uisapäisa ründama hakkama. Oluline on enda värav puhtana hoida. Arvestades Chelsea kesist ründemängu ja Tottenhami puudujad ei ole kaitsest, siis on täiesti võimalik, et Spurs suudab selle mängu viiki veeretada. Ainsaks probleemiks võib kujuneda Chelsea kiire värav.
Panustame x2, ehk võit tuleb juhul kui Tottenham võidab või mäng jääb viiki.