EFL Cup: Leicester – Manchester City

Parimad vihjed

Aasia händikäp: Leicester +1,5
@1,91 Mängima

Inglismaa liigakarikamänge hakatakse juba tõsisemalt võtma kuna finaal on vaid kahe võidu kaugusel. Man City peatreener Pep Guardiola on juba teatanud, et viagastusest paranev Kevin De Bruyne on täna alustavas kooseisus. Tõenäoliselt tuleb City ikka mängima A rivistusega. Briti ajakirjanduse kohaselt tuleb kolmik Jesus, Sterlin ja Sane.

Leicester tõenäoliselt saab tagasi oma haigestunud staarmängijad ründaja Jamie Vardy ja kaitse tugitala Harry Maquire’i.

Leicesteril on kehv periood. Viimasest neljast mängust on võidetud vaid üks. Viimases kodumängus kaotati Crystal Palace’ile 0-1. Nõrgimaks lüliks on väravate löömine kui viimases kolmes mängus on löödud vaid üks. Vardy tagasitulek võiks seda muuta.

Manchester City toibus kiiresti Chelsealt saadud ketuka järel. Kõigepealt võideti Meistrite Liigas Hoffenhaim 2-1 ja siis koduses liigas Everton 3-1.

Manchester City on loomulikult suur soosik ja nende võidukoefid on alla 1,40. Siin võiks pigem valida kodumeeskonnale händikäpiga panuse. Leicester ei ole nii halb, et kaotaks karikamängul Man Cityle selgelt seitsmel korral kümnest.


Aasia händikäp: Leicester +1,5
1,91