EFL Cup: West Ham – Tottenham

Parimad vihjed

Inglismaa peetakse EFL Cupi järgmine ring ja täna kohtuvad teiste seas ka West Ham ja Tottenham.

Külalismeeskonna koosseisus näeme tõenäoliselt suuri muudatusi, kuna eelmine kohtumine peeti alles üleeile kui kohtuti kartulipõllul Manchester City-ga. Tottenham pidi vastu võtma 0-1 kaotuse. Mäng oli kõrgetasemeline – niipalju kui sai NFL-i meeste poolt üles küntud Wembley staadionil. Täna mängitakse teisel pool Londonit, London Stadiumil.

Saab näha kelle Mauricio Pochettino saadab täna väljakule. Spursi pink on tunduvalt pikem kui Manuel Pellegrini oma.

West Hamil on suuri probleeme vigastustega. Vähemasti kaitsja Winston Reid ja keskväljamehed Manuel Lanzini, Mark Noble, Carlos Sanchez, Jack Wilshere ja Andri Jarmolenko on mängust väljas. Ründest puudub Andy Carroll. See ei ole veel kõik. On tõenäoline, et Marko Arnautovic ja Lucas Perez puuduvad. Ka Pedro Obiangi mängimine on küsimärgi all.

Nii, et West Ham tuleb väljakule meestega kes ei ole suurtes mängudes varem mänginud. Suur eelis on Tottenhamile just tänu vigastusteprobleemile West Hami ridades, kuid ka Tottenhami kooseisus ei ole kindlust.

Mistahes meestega Tottenham liikvele läheb, siis võit on peeaegu et kohustuslik tänu West Hami puudujatele. Mõlemad meeskonnad alustavad B tiimiga, nii et ka väravate arv ei tohiks liiga suur olla.