EFL Karikas: Leicester – Aston Villa

Parimad vihjed

Aasia händikäp: Leicester -1,5
@1,87 Mängima
Leicester -1,5 ja mängus üle 2,5 värava
@2,40 Mängima

Leicester City võõrustab täna kodusel King Power staadionil Inglismaa karika poolfinaalis Aston Villat. Leicester soovib esimese mänguga selle paari saatuse ära otsustada, et kuu lõpus põhimeestele puhkust anda.

Leicester on taaskord võitude lainel. Järjest on võetud kolm skalpi. Tahavaatepeeglisse jäävad kaotused Man Cityle ja Liverpoolile detsembri lõpus. Leicester on sel hooajal kodus kaotanud vaid korra ja see oligi Liverpooli vastu. Viimasest 11 mängust on kodus võidetud kaheksa ja see näitab kui raske saab Villal olema.

City peatreener Brendan Rodgers on karika võitmise teinud üheks klubi prioriteediks, nii et algkooseisus näeme kõiki mehi kes sinna kuuluvad.

Villa peatreener Dean Smith´il on raske ülesanne, et taaskord oma mehi võitlema ärgitada. Teatavasti kaotati FA karikamäng nädalavahetusel Fulhamile 2-1. See tulemus peegeldab nende hooaega. Võõrsil on sel hooajal saadud üks võit, üks viik ja kuus kaotust!

Villa ei ole võõrsil veel suutnud väravat puhtana hoida ja neile on löödud keskmisel 2,1 väravat mängu kohta. Raske uskuda, et nende kaitseliin saab nüüd hakkama Leicesteri andeka ründeliini vastu.

Lisaks on Aston Villal probleeme vigastustega. Puudub põhiväravavaht Tom Heaton, alustav vasakkaitsja Matt Targett, keskväljamootor John MxGinn ja Wesley. Villal ei ole head võimalust oma võõrsil mängude statistikat parandada ja me usume, et Leicester kasutab selle ära.

Premier League raames kohtuti Villa Parkil detsembri alguses ja siis lõi Leicester Villa võrku neli palli. Usume, et ka täna lüüakse väravaid. Meie panuseks on Leicesteri vähemalt kahe väravaline võit ja see, et lüüakse üle 2,5 värava.


Aasia händikäp: Leicester -1,5
1,87