EFL Karikas: Liverpool – Arsenal

Parimad vihjed

Mõlemad meeskonnad skoorivad ja Liverpool võidab
@3,10 Mängima

Kolmapäeva õhtul peetakse põnev kohtumine EFL karikas Arsenali ja Liverpooli vahel. Kohtumine peetakse Anfieldil. Liigakarikas ei ole Inglismaal just kõige suurema väärtusega karikas. Meeskonnad pigem keskenduvad Premier League ja Euroopa mängudele ja suure tõenäosusega tehakse algrivistuses suuri muudatusi. Siin tuleb Liverpooli eelis kergesti välja – nende vahetusmängijate kvaliteet on lihtsalt tunduvalt parem.

Mõlemal meeskonnal on hetkel tihe graafik. Laup-pühap mängiti Premier League mänge, nüüd karikas, siis nädalavahetusel taaskord PL, järgmisel nädalal veel Euroopa liigad.

Liverpool võitis eelmises kolmandas ringis Esimese liiga MK Donsi võõrsil 0-2. Klopp kasutas väga värsket koosseisu, sealhulgas viis juuriorit: Kelleher, Hoever, Jones, Elliott ja Brewster. Arsenali vastu minnakse tõenäoliselt natuke kõvema satsiga, kuid suuremad staarid jäävad arvatavasti mängust eemale.

Emery on saanud fännidelt palju kriitikat nii meeskonna mängu kui ka koosseisu valiku kohta. Näiteks Mesut Özil ei ole mahtunud isegi pingile, kuigi mees on mänguvormis. Granit Xhakal on omad probleemid treeneriga. Viimases kohtumises Crystal Palace vastu vahetusest tulles ei vastanud ta Emeryle, kes tahtis temaga käsi kokku lüüa. Natuke seal vist käärib.

Liigakarika kolmandas ringis alistas Arsenal kodus Nottinghami lausa 5-0, kuid väljakul oli ka parim rivistus. Usume, et Emery saadab platsile tugeva satsi ka Liverpooli vastu.

Isegi kui Klopp paneb platsile vahetusmehed, siis ka vahetusmeestega keskväli on ikkagi üks paremaid Inglismaal. Arsenal on mänginud ründes väga hästi. Euroopa mängudes on löödud kolme mänguga kümme väravat. Arsenali kaitsel saab olema raske, kuid usume, et nad suudavad Liverpooli väravat ohustada küll.

Sellest tulenevalt panustamegi sellele, et mõlemad meeskonnad skoorivad ja et Liverpool võidab mängu.


Mõlemad meeskonnad skoorivad ja Liverpool võidab
3,10