EFL Karikas: Scunthorpe – Derby

Parimad vihjed

Derby lööb üle 1,5 värava
@1,88 Mängima

Inglismaa liigakarikas algab täna õhtul esimese vooru mängudega. Vastamisi on mitmeid erineva tasemega meeskondi ja sealhulgas reisib Derby League Two-s mängivale Scunthorpe-le külla. Derby on alustanud Championship liigat suhteliselt hästi, saades viigi ja võidu. Mõlemas mängus oli tegemist Premier Liigast kukkunud meeskondade vastu. Huddersfield alistati võõrsil 1-2 ja kodus tehti Swanseaga viik. Tundub, et uus peatreener Philip Cocu saab Frank Lampardi asendamisega suurepäraselt hakkama.

Eelmisel hooajal jõudis Derby EFL karikas lausa veerandfinaalideni välja. Teel langetati sealhulgas Hull ja Manchester United. Lõpuks kaotati Chelseale 3-2. Premier League meeskonnad tulevad karikamängudele alles kahe ringi pärast. Ei usu, et Derbyl on sinna jõudmisega raskusi. Esimeseks vastaseks on Scunthorpe, meeskond, kes mängib kaks liigataset allpool ja on kaks esimest liigamängu kaotanud.

Scunthorpe langes eelmisel hooajal välja League One-st. On selge, et sellel tasemel raha enam nii palju ei ole ja mängijad on kehvemad. Kui Derby kalleim mängija on väärt 7 miljonit, siis Scrunthorpel on üks miljonit väärt mängija ja üks pool miljonit väärt mängija.

Derby ei saa muidugi väga suure hurraaga peale lennata kuna sellised mängud on väikestele meeskondadele võimalus end näidata ja tihtipeale suudetakse suuri üllatada. Derby aga tahab selles sarjas saavutada edu ja usume, et nad saavad Scunthorpe-st vaevata jagu.


Derby lööb üle 1,5 värava
1,88