El Clasico: Barcelona – Real Madrid

Parimad vihjed

Barca võidab ja mõlemad skoorivad
@2,95 Mängima

Oktoobris Barcelonas toimuma pidanud mäng viidi tänu rahutustele üle detsembrisse ja nüüd kolmapäeval see aset leiabki. See on väga oodatud kohtumine, kuna mõlemad meeskonnad on liigatabelis võrdsete punktide peal liidrid. Ainult väravate vahe hoiab esimesel kohal veel Barcelonat.

Eelmisel hooajal oli Real enda hale vari ja hooaja jooksul kaotati 12 kohtumist, kaasa arvatud 5-1 Barcale võõrsil. Sel hooajal on minek tunduvalt parem – kaotatud on vaid üks kohtumine. See mäng on muidugi peetud mängudest kõige raskem, kuna Barca on just kodus ülivõimas. Katalaanid on viimased omavahelised kohtumised ka võitnud. Viimasest kuuest mängust on neli võitnud Barca ja kahel korral on mängitud viiki.

Kui aus olla, siis Barcelona ei ole võõrsil viimastel aastatel veenvat mängu suutnud üles leida. Ka sel hooajal on kaotatud La ligas kaotatud kolmel korra. Nad on saanud kätte vaid 14 punkti üheksast võõrsilmängust.

Kataloonia suurklubi on kodus aga totaalselt teistugune elukas. Kõik seitse mängu on võidetud ja löödud on 30 väravat. Kõik mängud peale ühe on võidetud kolme või enama väravaga, kaasa arvatud võidud Valencia (5-2) ja Sevilla (4-0) üle.

Ka Real Madrid on leidmas taaskord oma mängu. Kõikide sarjade peale kokku on viimasest 11 kohtumisest on võidetud kaheksa ja viigistatud kolm. Mõned kohtumised mida Real sooviks sel hooajal unustada on 3-0 kaotus PSG-le ja 1-0 Mallorca vastu. Los Blancos on jätkuvalt kaitses haavatav. Viimas kuues mängus on neile löödud värav viies ja võõrsil on kaheksast mängust endale lastud lüüa kuuel korral.

Usume, et Real ei suuda võõrsil Barca ründejõudu ohjes hoida. Barca justkui skooriks oma lõbuks nii palju kui võimalik. Barca on vaid korra sel hooajal suutnud kodus värava puhtana hoida. Toetudes numbritele panustame sellele, et Barca võidab, aga mõlemad skoorivad.


Barca võidab ja mõlemad skoorivad
2,95