EM Kvalifikatsioon: Hispaania – Rootsi

Parimad vihjed

Hispaania võidab ja üle 2,5 värava
@1,97 Mängima

Hispaania tahab jätkata oma 100% võitude jada kvalifikatsioonimängudes. Eelmise aasta MM-il muide kukutas Rootsi Hispaania konkurentsist ja läks ise veerandfinaali. Kas Rootsi suudab seda taaskord teha ja üllatada Hispaaniat nende oma kodukamaral?

Hispaania lõpetas Rahvuste karika turniiri kaotusega Horvaatiale 3-2. Peale seda kaotust on saadud neli võitu. Nädalavahetusel võideti Fääri Saari 4-1 ja see aitas neid taastada tabeli liidri positsioon üheksa punktiga. Rootsi kaotab neile kahe punktiga.

Rootsi on alustanud seda kvalifikatsiooni samuti hästi. Ainsad punktid kaotati Norrale kui tehti 3-3 viik. Huvitavaks faktiks on Zlatani järgsel Rootsil see, et lüüakse palju väravaid. Vähemalt kaks mängu kohta. Ka sisse on lastud mõnevõrra palju palle, kuid ründes ollakse samuti teravad.

Ka Hispaania on löönud kaheksa väravat. Eelmises kvalifikatsioonitsüklis löödi kodumängudes kokku 22 väravat, ehk keskmiselt kolm väravat igas kodumängus. Hispaania on võitnud viimased 13 kodust kvalifikatsioonimängu ja me usume selle jätku. Teeme valikuks Hispaania võit ja mängus üle 2,5 värava.

PANUSTA SELLELE MÄNGULE OLYBETIS 25€ ULATUSES TÄIESTI RISKIVABALT!


Hispaania võidab ja üle 2,5 värava
1,97