EM Kvalifikatsioon: Rootsi – Malta

Parimad vihjed

Aasia händikäp: Malta +3
@2,09 Mängima

Rootsi ei ole Maltale kunagi kaotanud. Aastal 1972 kaotas malta 7-0, kuid selliseid numbreid hiljem ei ole nähtud. Viimati mängiti 2009 ja siis kaotas Malta 1-0.

Nüüd peale kahte EM kvalifikatsiooni kohtumist on Rootsi nelja punktiga tabeli teine ja Malta neljas kolme punktiga. Rootsi võitis kodus Rumeeniat 2-1 ja siis mängis Norraga võõrsil 3-3 viigi.

Malta võitis avamängus Fääri Saares 2-1 ja kaotas Hispaaniale 0-2.

Rootsil puuduvad ManU kaitsemees Victor Lindelöf ja keskväljamees Oscar Hiljemark ning ründest Isaac Kiese Thelin. Need puudumised väga muidugi midagi ei määra. Tegemist ikkagi heal tasemel tiimi kohtumine väikese riigi vastu.

Tänapäeva jalgpallis ei ole vahed suurte ja väikeste vahel enam nii suured kui isegi nt 10 aastat tagasi. Mõned aastad tagasi purustas Roosti Luxenburgi 8-0, kuid seda ei saa iga kord eeldada. Ka väikeriigid võivad üllatada. Malta võitis näiteks mõned aastad tagasi võõrsil Ukraina 1-0, tõsi see oli sõprusmäng. Näiteks Wembleyl kaotas Malta Inglismaale MM kvalifikatsioonis vaid 0-2.

Koefides ei ole ebaselgust, kes selle mängu võidab. Koefid on ca 1.05 – 15.00 – 51.00. Meie nägemus mängust on see, et Rootsi teeb paar väravat ja sinna see mäng jääb. Malta aasia händikäp +3 ja koef üle kahe on väga tore panus sellele mängule. Juhul kui Rootsi võidab täpselt kolme väravaga, siis panused tagastatakse, ehk panuse kaotamiseks peab Rootsi võitma nelja väravaga.