EM Kvalifikatsioon: Saksamaa – Eesti

Parimad vihjed

Üle 2,5 värava ja mõlemad ei skoori
@1,60 Mängima

Eesti koondis läheb täna vastamisi ühe Euroopa võimsaima meeskonna Saksamaaga.

Saksamaa on tegelikult huvitavas olukorras, kuna nad on Põhja Iirimaa järel alagrupi teised. Mõlemad on võitnud kõik mängud, kuid sakslastel on üks mäng vähem peetud. Siiski on selle alagrupi võitjasoosikuteks Saksamaa ja Holland. Hetkel ei saa kumbki meeskond endale libastumisi lubada.

Laupäeval võitis Saksamaa Valgevenet 2-0 ja tundus, et sakslased ei saanud higi isegi lahti. Lisaks sellele mängule saavutasid nad võidu Hollandi üle 3-2. Joachim Low on alustanud meeskonna uut ülesehitamist ja loobutakse vananevatest staaridest.

Eesti sai nädalavahetusel 2-1 sugeda Põhja Iirimaa käest. Eesti juhtis mängu lõpuhetkedeni välja, kuid siiski tõmbas PI pikema kõrre. Eesti ei ole meeskond kes hetkel suudaks Saksamaad võõrsil üllatada. Viimati võitis Eesti võõrsil EM kvalifikatsioonimängus aastal 2011. Eesti mitte ei ole olnud hädas võitmisega, vaid ka skoorimisega. Viimases kuues EM kvalifikatsioonimängus võõrsil ei ole suudetud väravat lüüa.

MM kvalifikatsioonis lasi Saksamaa endale kodus lüüa vaid ühe värava ja see oli viimases mängus Azerbadžani vastu. Ülejäänud mängud võideti nulliga ja löödi ise 23 väravat. Eesti samal ajal kaotas võõrsil Belgiale kaheksa väravaga ja Bosniale viie väravaga.

Tahaksime loota, et Eesti napsab siit võidu, kuid statistika soovitab panustada Saksamaa võidule ja Eesti hoitakse nulli peal. Panus siis, et mängus üle 2,5 värava ja mõlemad ei skoori.

PANUSTA SELLELE MÄNGULE OLYBETIS 25€ ULATUSES TÄIESTI RISKIVABALT!


Üle 2,5 värava ja mõlemad ei skoori
1,60