EURO 20: Belgia – Itaalia

Parimad vihjed

Ciro Immobile lööb üle 1,5 korra väravale
@2,75 Mängima

See mäng on reedeõhtune nael, kuigi Belgia ei ole parimas rivistuses. Roberto Martinez on kinnitanud, et enne poolfinaale De Bruynet ja Eden Hazard-it me ei näe.

Itaalia on olnud alistamatu viimased 31 mängu ja viimasest 12-nest on võidetud 11. Nad on suurepärases hoos ja Manchini on üles ehitanud korraliku masina. Belgia mäng ei ole ausalt öeldes kõige paremat muljet siiani jätnud.

Kui varasemalt oli Belgia see kes mängis kiiret söödumängu ja Itaalia istus kaitses, siis hetkel oleks nagu rollid vahetunud. Belgia mängib konservatiivselt ja Itaalia lõbusat ründavat mängu. Belgia oli Portugali vastu vägagi hambutu ja arvestades seda, et kaks loovat mängijat on väljas, on olukord veel halvem.

Itaalial on turniiri kõrgeim väravatele löömise number – lausa 21,8 lööki keskmiselt mängu kohta. Siit tuleb ka meie tänane vihje

Ciro Immobile on turniiri jooksul löönud keskmiselt üle 4 korra mängu kohta väravale ja üle ühe korra keskmiselt mängus ka raami. Saame Unibetist koefi 2,75 sellele, et ta lööb 2 korda raami, kusjuures kaasa arvatud lisaaeg.


Ciro Immobile lööb üle 1,5 korra väravale
2,75