EURO 20 FINAAL: Itaalia – Inglismaa

Parimad vihjed

Inglismaa võidab (ka lisaaeg)
@1,85 Mängima
Mõlemad meeskonnad skoorivad
@2,20 Mängima

Tegemist on alles teise korraga kui Inglismaa on jõudnud suurturniiril finaali. Viimati juhtus see 55 aastat tagasi kui pääseti MM-il finaali ja võideti. Usume Inglimaa võitu ka sel korral, kuna nende mäng on olnud turniiri üheks stabiilsemaks. Inglismaa ei ole üheski mängus komistanud ja teinud kehvat esitlust. Alati on vastane kenasti analüüsitud ja neil on olnud kontroll mängu üle. Nii Itaalia kui ka Inglismaa on skoorinud kõikides EM-i mängudes, ehk siit võiks tulla teine panus.

Palju on räägitud sellest, et Inglismaa võitis Taanit ebaausa penaltiga. Jah, võibolla nii see oli, kuid surve Taani väravale oli meeletu ja tõenäoliselt oleks see värav lissajal löödud ikkagi. Kusjuures hilisemalt tuli välja ka see, et Taani värav oli reeglite vastane kui taanlaste müür just enne lööki liikus brittide müüri kõrvale, segades Pickfordi vaadet ja minnes vastaste müürist reeglitevastaselt läheale kui üks meeter.

Itaalia mäng Hispaaniaga, võiks öelda, et õnn soosis nõrgemat. Hispaania oli neist igas elemendis üle ja Itaalial oli õnne, et nad väravat ei suutnud lüüa. Tõenäoliselt läheb mäng Inglismaaga sama rada pidi ja kui britid suudavad enda oma ära lüüa, siis läheb Itaalial raskeks arvestades Inglismaa hirmkõva kaitset.

Paneme panuse sellele, et Inglismaa võidab selle lahingu kaasa arvatud lisaaeg. Väike märkus Itaalia mängust Hispaania vastu oli see, kui Itaalia tegi ära enda vahetused, langes meeskonna tase tugevalt ja kaotati enda mäng. Inglismaal seda muret ei ole olnud, nad olid tugevad terve mängu, muutes taktikat ka mängu ajal.

Inglismaa suurepärane tasakaal ründe ja kaitsemängu vahel annab neile ka kerge eelise, eriti arvestades kuidas Itaalia rippus Hispaania, kes ei olnud turniiril midagi erilist näidanud, järel.

PANUSTA SUPERCASINOS INGLISMAA VÕIDULE KOEFIGA 35,00! >>>


Inglismaa võidab (ka lisaaeg)
1,85