EURO 20: Inglismaa – Šotimaa

Parimad vihjed

Täna kohtub suur vend väikese vennaga. Inglismaa on suursoosik, kuid midagi ei ole kindlat enne kui mäng on mängitud. Viimased mängud olid mõlemale meeskonnale nurgalöökide osas kummalised. Inglismaa mängus vaid 2 ja Šotimaa mängus lausa 12.

Inglismaa on viimased 10 mängu on lõppenud 8 võitu, 0 viiki ja 2 kaotust ja väravate vaheks on 19-4. Viimases seitsmes mängus on lastud endale vaid üks värav. See ei ole Šotimaa jaoks hea uudis, kuna nemad ei suutnud viimases mängus isegi Tšehhide väravat lahti muukida.

Viimati kui meeskonnad kohtusid, lõppes mäng 2-2, kuid sellest on neli aastat möödunud. Viimased 10 omavahelised mängud on lõppenud seitsmel korral Inglismaa võiduga ja vaid korra Šotimaa võiduga. See juhtus veel eelmisel aastatuhandel, ehk 1999 aastal.

Meie näeme väärtust pigem nurgalöökide summas kuna hakkame nägema Inglismaa survestamist ja see tähendab ka seda, et võime näha päris palju nurgalööke. Meeskondade viimases omavahelises kohtumises nägime neid lausa 11. Igal juhul on seal väärtust.