EURO 20: Inglismaa – Tšehhi

Parimad vihjed

Nii Inglismaa kui ka Tšehhi on jätkamas oma teekonda play offides. Tänase mängu panuseks on alagrupi võit ja see võiks olla favoriidi Inglismaa eesmärgiks. Kuid kas ikka on, või mõtlevad nad juba sellele, kellega kohtutakse järgmises ringis. Alagrupi esimene läheb vastamisi F-alagrupi teisega, ehk Prantsusmaa, Portugali, Saksamaa või Ungariga. Seal on veel palju lahtisi otsi, aga ükski neist ei kõla hästi (va Ungari).

Igal juhul on Inglismaal vaja tagasi saada usku ja enesekindlust, kuna Šotimaa vastu tehtud 0-0 viik ei rahuldanud küll mitte kedagi. Gareth Southgate peab alagrupi viimases mängus näitama, et nende mehed suudavad teha kiiremaid lahendusi. Inglaste viimane kaotus pärineb eelmise aasta märtsist kui vannuti alla Belgiale. Üldjuhul on Inglismaa Southgate´i all näidanud väga kindlat mängu just kaitses. Enda värav hoitakse üldjuhul puhtana ja viimases kaheksas mängus on endale lastud vaid üks koll.

Tšehhi on samuti näidanud väga head mängu ja usume, et neil on võimekus inglastele ka koll lüüa. Hetkeseisuga peaks Tšehhi edasi olema, viigi korral lausa alagrupi võitjana. Tšehhidel on hetke kuumim mees Patrik Schick, kes põrutas Šotimaale ka turniiri kauneima värava.

Inglismaa võidab tšehhe kuuel juhul kümnest ja see peegeldub ka koefides. Tänaseks panuseks on Tšehhidele aasia händikäpiga +1, ehk panus on võitev siis kui mäng jääb viiki või Tšehhi võidab. Panus tagastatakse Inglismaa üheväravalise võidu korral. Kui suurem võit, siis panus kaotanud. Viimases neljas mängus on Inglismaa löönud 3 väravat, nii et suuremat väravatepidu ei ole oodata.