EURO 20: Soome – Belgia

Parimad vihjed

Belgia on FIFA rankingus number 1 ja tegemist on Soome kõige kõvema vastasega siiani. Kui Soome tahab edasipääsu vähemalgi määral enda teha, siis tuleks Belgia käest vähemalt punkt napsata. Lihtne ei saa see madin Peterburgis olema kuna Roberto Martinez rääkis reedel, et De Bruyne, Hazard ja Axel Witsel mängivad Soome vastu. Seda just mängutunnetuse pärast järgmisteks kohtumisteks.

Teemu Pukki ei ole suutnud veel turniiril väravat lüüa, kuid Venemaa vastu paari välgatust oli näha. Soomel on siiski võimalus veel edasi pääseda ka juhul kui kaotatakse, kuid võit või punkt aitaks sellele kõvasti kaasa.

Belgia edasipääs on juba kindel, nii et võitu neil kindla peale pole vaja. Soome eesmärgiks selles mängus on endale võimalikult vähe väravaid lasta. Arvame, et Soome ründemäng jääb Taani mänguga sarnaselt pea olematuks. Mänguvahendit nad liialt palju enda käes hoida ei saa, kuid värava löömine on kindlasti võimalik, nii nagu me nägime ka avamängus Taani vastu. Panustame täna siiski sellele, et mängus on alla 2,5 värava.