EURO 20: Šveits – Hispaania

Parimad vihjed

Mõlemad meeskonnad pidasid esmaspäeval maha põnevad lahingud. Hispaania mängis maha 3-1 eduseisu, kuid lisaajal siiski 5-3 võideti ja Šveits tegi comebacki seisult 3-1 ning alistas peale lisaaega penaltitest Prantsusmaa. See veerandfinaalpaar loob eelduse põnevuslahinguks.

Me siiski ei oota taaskord kuute väravat, kuid usume seda, et mõlemad meeskonnad taaskord skoorivad. Hispaania on viimase 210 minuti jooksul löönud 10 väravat ja kolmes viimases mängus on nad löönud värava.

Šveitsi neljas mängus sel turniiril on mõlemad skoorinud kolmes ja Šveits ei ole kordagi enda värava suutnud hoida puutumatuna. Nad on endale lasknud turniiri neljas mängus kaheksa väravat ja skoorinud kuus viimases kahes mängus. Hispaania viimasest seitsmest mängust on mõlemad meeskonnad skoorinud viiel korral, nii et igati tasub panustada sellele, et mõlemad skoorivad.

Hispaania on selle mängu favoriidid, kuid seda oli ka Prantsusmaa. Itaalial õnnestus Šveits lahti muukida, kuid viimased kaks mängu on näidanud, et nad võivad osutuda kõvaks pähkliks. Hispaania on turniiri neljast mängust teinud viigi lausa kolmes, ja me ei üllatuks kui ka see mäng lõppeks viigiga. Tasub sellele mõelda.

Sererovic on löönud viimases kahes mängus kolm väravat ja tema on ka Hispaania kaitse suurimaks ohuks. Igal juhul on Benfica ründeässa väravalöömisele hea väärtusega (üle 4,0)