EURO 20: Ukraina – Austria

Parimad vihjed

Ukraina ja Austria vaheline mäng on päris huvitav. Just seetõttu, et spordiennustuse maailm ootab viiki ja lausa ca 50% suuruse tõenäosusega. Viik sobiks mõlemale ja suure tõenäosusega saaksid mõlemad ka play offidesse. Alla/üle liinid on tõmmatud päris alla ja sealt leiame endale sobivaimad panused.

Alagrupi liider Holland on juba edasipääsu taganud, Ukraina ja Austria kolme punkti peal jahivad teist kohta

Mõlemad võitsid Põhja-Makedooniat. Austria võitis 3-1 ja Ukraina 2-1. Hollandile mõlemad kaotasid Austria 0-2 ja Ukraina 2-3.

Kui mäng jääb viiki, siis Ukraina läheb edasi. Seda näeme kindlasti ka sellest kuidas mängule minnakse.

Ukrainal puudub äär Zubov, kellele on lihase venitus. Muidu on kõik mehed mänguvalmis. Austria saab tagasi Arnautovitci peale ühemängulist mängukeeldu.

Nii nagu alguses mainitud vaatame alla/üle liinide poole, ehk alla 2,5 värava koef on vaid 1,40. Arvatakse, et on tehtud kokkulepe vaikseks mänguks, meie seda ei usu. Spekulatsioonid on läinud liiga kaugele. Kindlasti üritavad mõlemad ka rünnata, kuna turniiri edasist käiku arvestades lihtne palliveeretamine ei ole sobilik kummalegi. Võib hoopis juhtuda, et mäng on väga lahtine ja siiski lõpetatakse viigiga. Täpselt nii juhtus ka aastaid tagasi Taani ja Rootsi vahelises mängus kus viik viis mõlemad edasi ja lõpuks oli skoor 2-2.

Panustame sellele, et mängus on 2 väravat või enam, ehk Aasia Händikäp 2. Sellisel juhul tagastatakse panus täpselt kahe värava puhul.