EURO 2020: Horvaatia – Hispaania

Parimad vihjed

Alvaro Morata lööb väravale üle 1,5 korra
@2,20 Mängima
Kahekordne võimalus: 1x Horvaatia võit või viik
@2,38 Mängima

Täna siis järjekordne põnevuslahing. Horvaatia EM on kulgenud tõusvas joones. Saldoks siis algusest arvestades: Kaotus, viik ja võit. Kõigepealt saadi tuppa Inglismaa käest, siis viik Tšehhidega ja 3-1 võit Šotimaa üle.

Hispaania ei ole veel kaotanud, kuid esimesed kaks mängu olid suhteliselt hambutud. Kõigepealt väravateta viik Rootsiga, siis 1-1 viik Poolaga ja viimases mängus põrutati Slovakkiale 5 vastuseta jäänud väravat. Võib siiski tõdeda, et Hispaania kaitse toimib.

Meeskonnad on omavahel kohtunud kaheksa korda ja omavaheliste mängude seis on 3 võitu Horvaatiale, üks viik ja neli võitu Hispaaniale ning väravate vahe 9-15 Hispaaniale. Viimases kohtumises 2018 aasta Rahvuste liigas jäi seisuks 6-0 Hispaaniale ja 3-2 Horvaatiale.

Tähendab, võitja ennustamine selles mängus on keeruline, koefe vaadates pigem panustada Horavaatia võidule või viigile, kuna Hispaania koef 1,6 kanti ei anna küll head väärtust.

Siiski leidsime mõned põnevad panused sellele mängule. Nii nagu mainisime kui võitjat ennustada, siis pigem 1x, ehk Horvaatia võit või viik. Samuti pakutakse 0-0 viigi puhul koefi 9,00. Kui mängus penalti, siis saab sellele koefi 3,0 – selles mängus igati võimalik.

Parimaks panuseks on siiski Alvaro Morata löökide arv väravale. Unibet pakub koefi 2,20 sellele, et Morata tulistab väravale üle 1,5 korra. Varasemas kolmes EM mängus on tema keskmine löökide arv olnud 3,7. Eks muidugi see natuke langeb arvestades mängu olulisust ja ettevaatlikust, aga kaks lööki väravale tema jaoks ei tohiks olla probleem. Kusjuures seal on arvestatud ka lisaaega.


Alvaro Morata lööb väravale üle 1,5 korra
2,20