EURO 2020: Itaalia – Austria

Parimad vihjed

Itaalia on võitnud oma viimasest 11 mängust kõik nii, et endale ei ole lastud ühtegi väravat ja see, et Austria neile lööb on suhteliselt vähetõenäoline, eriti arvestades seda, et tegemist on väljalangemisringiga. Veel enam, Austria ei ole suutnud väravat lüüa neljas mängus viimasest kuuest ja kaotades neist kolm.

Itaalia viimane mäng Wales-i vastu lõppes küll “vaid” 1-0, kuid arvestades seda, et Roberto Mancini tegi avakoosseisuga võrreldes lausa kaheksa vahetust ja kontrollisid taaskord mängu algusest lõpuni, siis võib küll väita, et nende meeskonnas sügavust on.

Neist sai esimene meeskond EM-ide ajaloos kes on alagrupiturniiri lõpetanud puhaste paberitega ja tõenäoliselt saab see ka Austria vastu jätku.

Austria võitis küll kaks mängu kolmest, kuid nende mäng ei olnud väga veenev. Põhja Makedoonia ja Ukraina alistamine ei ole suur saavutus, kuid Hollandi vastu olid nad ikka püsti hädas. Ukraina tundus, et ei tahtnudki seda mängu võita.

Arvestades kõike seda, teeme oma panuse sellele, et Itaalia võidab ja Austria ei suuda väravat lüüa. Saame siia korraliku 2,10 koefi…