EURO 2020 kval: Eesti – Holland

Parimad vihjed

Esimesel poolajal üle 1,5 värava
@2,07 Mängima

Eesti ja holland on samas alagrupis madistanud päris mitmel korral ja Eesti jaoks on tavaliselt kodumängud õnnestunud. Holland ei ole viimasel kahel suurturniiril osalenud, kuid nüüd näikse, et meeskond on täielikult ümber sündinud. Reedel mängiti võõrsil Saksamaaga ja saavutati 2-4 võit. Mäletame, et Eesti kaotas võõrsil Saksamaale 8-0, ehk Hollandi võit seal midagi head meile ei tähenda.

Holland on kogunud kolme mänguga kuus punkti.

Eesti ei ole veel kvalifikatsiooniturniirl nelja mänguga punkti kirja saanud. Ka kergeim vastane Valgevene võitis meid reedel kodus 1-2. Kas tõesti jääb Eesti nullile? Täitsa võimalik, kuna eest ootavad veel mängud võõrsil Hollandi ja Valgevene-ga. Lisaks kodumäng Saksamaaga.

Holland on viimasel ajal teinud vägaveid tulemusi. Nad pääsesid Rahvuste Karika finaali, alistades teel ka värske maailmameistri Prantsusmaa.

Holland on kolme kvalifikatsioonimänguga löönud 10 väravat ja täna tuleb tõenäoliselt lisa. Lisaks suurele resultatiivsusele on neil maailma parimad keskkaitsijad Van Dijk ja De Light.

Eestile on löödud nelja mänguga 14 väravat. Kaasa arvatud Saksamaal saadud kaotus. Usume, et Holland jätkab võimsat mängu ja Eestile väga võimalusi ei jäeta. Panustame korraliku koefiga sellele, et esimesel poolajal lüüakse juba kaks väravat, ehk üle 1,5 värava.


Esimesel poolajal üle 1,5 värava
2,07