Euro 2020 kval: Holland – Eesti

Parimad vihjed

Aasia händikäp: Holland -3.5
@2,00 Mängima

Holland on alagrupi teine ja seitsme mänguga on kogutud 16 punkti. Eelmises mängus viigistas Holland võõrsil Põhja Iirimaa vastu 0-0.

Eesti on alagrupi viimane. Seitsme mänguga oleme kogunud ühe punkti. Viimases mängus sai Eesti kodus Saksamaalt sugeda 0-3 olles peaaegu terve mängu ühemehelises ülekaalus. Mäng oli südikas, aga Saksamaa kasutas enda võimalused kenasti ära. Eesti on terve tsükli jooksul löönud vaid kaks väravat ja endale on lastud 21.

Kas väravavõrgud saavad pineva tööpäeva? Tõenäoliselt Holland väravata ei jää, kuna ka neil on millegi nimel mängida. Juhul kui Saksamaa kaotaks kodus Põhja-Iirimaale, siis võidaks holland 3 punkti korral alagrupi. Isegi kui alagruppi ei võideta, siis ka punktide arv on EMi alagrupiloosimisel oluline.

Holland on Eesti tasemest valgusaastate kaugusel ja me ei usu, et Holland Eestile mingisugust võimalust siin annab. Eesti mäng on küll paranenud, kuid võõrsil Hollandile vastu saamine jääb hetkel helesiniseks unistuseks. Kodumängus Holland vastastele armu ei anna ja midagi juhuse hooleks ei jäeta. Panustame sellele, et Holland võidab vähemalt nelja väravaga.


Aasia händikäp: Holland -3.5
2,00