Euro 2020 kval: Inglismaa – Montenegro

Parimad vihjed

Aasia händikäp: Inglismaa -2.75
@1,90 Mängima
Aasia händikäp: Inglismaa -3,5
@2,70 Mängima

A alagrupi liider Inglismaa võõrustab neljapäeval Montenegrot kodusel Wembley staadionil. Inglismaa ei olnud Montenegrole hea külaline, märtsis purustati nad 1-5.

Inglismaal on asjad hästi. EM-ile pääsemiseks on vaja vaid viigipunkti. Kui seda ei saada, siis piisab ka sellest, et Tšehhi võidab Kosovot.

Inglased said üllatuskaotuse 2 vooru tagasi Tšehhi külalistena kui seis jäi 1-2. Nägu pesti juba järgmises kohtumises kui Bulgaaria võideti võõrsil 0-6. Kui Inglismaa saab kohtumise alguses oma värava kätte, siis võib skoor minna inetuks.

Montenegro kvalifikatsioon ei ole aplausi ära teeninud. Kehvad esitlused viisid selleni, et Ljubisa Tumbakovic vahetati suvel Faruk Hadzibegicii vastu. Sellest hoolimata ei ole meeskonnal hästi läinud. Kogutud on vaid kolm punkti ja seda kolme viigiga. Väravate vahe on korralikult miinuses. Ise on löödud vaid kolm ja endale on lastud 15.

Viimases kohtumises kaotati võõrsil Kosovole 0-2.

Kõik viitab Kolme Lõvi võidule: tasemevahe, koduväljak ja motivatsioon. Kindlasti tahab Montenegro ennast Inglismaal näidata, aga see on ka kõik. Mingit edasipääsulootust ei ole. Inglismaa aga soovib võiduga kindlustada alagrupi võitu. Usume, et Inglismaa põrutab vastaste väravasse vähemalt kolm vastuseta palli ja panustame natuke kindlamana händikäpile -2,75, ehk kui Inglismaa võidab kolme väravaga on vähemalt pool panust võitnud. Julgemad võivad muidugi võtta -3,5 väravalist händikäpi koefiga 2,70


Aasia händikäp: Inglismaa -2.75
1,90