Euro 2020 kval: Itaalia – Kreeka

Parimad vihjed

Itaalia võidab ja alla 2,5 värava mängus
@2,90 Mängima

Alagrupi J liider Itaalia loodab laupäeval saada seitsmenda võidu seitsmes mängus kui EM kvalifikatsioonis kohtutakse kodus alavormis oleva Kreekaga.

Itaalased on skoorinud kenad 18 väravat EM kvalifikatsiooni seitsme mänguga ja ollakse ühe jalaga juba järgmise aasta turniiril. Itaalia on siis löönud keskmiselt 2,5 väravat mängus, kuid see on petlik kuna Liechtensteinile põrutati kuus kolli.

Üldiselt Itaalia palju väravaid ei löö. Itaalia on löönud kaks või enam väravat vaid kahel korral viimasest 23 rahvusvahelisest mängust.

Isegi kui nende ründemäng vahepeal kriisis oli, siis kaitse on alati pidanud. See on ju Itaalia trump. Neile on selle kval perioodi jooksul löödud vaid 3 väravat. Ja üle ühe värava on viimasest 23 mängust lubatud vaid kolmel korral.

Kreeka on hetkel väga halvas vormis. Esimeses ringis võideti 2-0 Liechtensteini ja see ongi nende ainsaks võiduks siiani. Viimasest 10 mängust on saadud kaks võitu. Juunis mängisid need meeskonnad Kreekas ja siis võitis Itaalia 0-3.

Usume, et Itaalia võtab ka selles mängus võidu, kuid väravaid ehk nii palju ei lööda. Kreeka on võõrsil mängides eriti ettevaatlik – üle kahe värava on neile võõrsil löödud viimasest 20 mängust vaid ühe korra.

Kreeklaste hästi distsiplineeritud robustne kaitse ja Itaalia tagasihoidlik skoorimine loovad selle paari jaoks mõnusa panuse hea koefiga. Panustame sellele, et Itaalia võidab ja mängus ei lööda üle 2,5 värava ja Betsafe pakub sellele koefi 2,90…


Itaalia võidab ja alla 2,5 värava mängus
2,90