Euro 2020 kval: Kreeka – Bosnia

Parimad vihjed

Kui alagrupid loositi, siis tundus, et Kreeka ja Bosnia võitlevad teise koha nimel Itaalia järel. Hetkel on mõlema jaoks olukord väga kurb. Itaalia juhib Soome ja Armeenia ees, alles siis tulevad Bosnia ja Kreeka.

Kreekal on kirjas vaid üks võit ja see tuli avaringis Lichtensteini vastu. Nad on olnud väga kehvad ja see tähendab tagant poolt teist kohta. Viimasest kuuest kohtumisest on kaotatud viis ja korra on viigistatud kodus Lichtensteiniga. Pole siis ime, et 2004 aasta Euroopa meistrid on kodus autsaiderid Bosnia vastu.

Siiski ei ole ka Bosnia võõrsil hea olnud. Nad ei ole võõrsil ühtegi mängu selles grupis võitnud ja viimased neli on kaotatud. Viimasest kuuest ei ole ühtegi võidetud! See tähendab, et ka nende jaoks võib tulla raske õhtu. Kaitsemänguga on suured probleemid ja igas võõrsil mängus on lasknud nad endale lüüa vähemalt kaks väravat.

Viimases võõrsilmängus lõi Armeenia neile neli väravat. Kokku on nad seitsmes mängus teinud ühe nullimängu ja seda Lichtensteini vastu. Ei ole just head numbrid, kuid siiski on nad vaid kahe punkti kaugusel Soomest, ehk alagrupi teisest kohast.

Ka Kreekal ei ole millegagi kiidelda. Viimases kuues mängus on endale lastud värav lüüa. Kummagi meeskonna kaitse ei pea ja usume, et võimalusi tekib mõlemale poole. Panustame sellele, et mõlemad suudavad värava lüüa.