Euro 2020 kval: Kreeka – Soome

Parimad vihjed

Teadaolevalt võttis reedel Soome endale sensatsioonilise koha järgmise aasta jalgpalli Euroopa Meistrivõistlustel. Täna aga kohtutakse viimases alagrupimängus võõrsil Kreekaga. Kreeka on oma mängu kogu tsükli aja parandanud, kuid EM-ile neil enam võimalust pääseda ei ole. Kindlasti soovivad nad hädise kodupubiku ees võtta võidu.

Peale Lichtensteini võitu läks terve Soome meeskond oma saavutust tähistama. Õlu maitses kõikidele mängijatele ja tundus, et kellelgi ei olnud meeles, et esmaspäeval peab taas sinivalge vormis selga tõmbama. Kreekas ei ole Soome meeskonnal ajalooliselt just hästi läinud.

Saab näha milline on Soome vorm, kuid sellise mänguga nagu näidati reedel, Kreekas võitu loota ei maksa. Alates aastast 1966 on Soome kaotanud Kreekas kõik mängud peale ühe, 2015 aastal peetud mängu.

Kreeka võitis reedel võõrsil Armeeniat 0-1 ja enne seda kodus Bosniat 2-1.

Isegi kui Ateena olümpiastaadionile ei ole palju pealtvaatajaid viimasel ajal tulnud, siis Kreekas mängimine saab siiski raske olema. Soome sai reedel küll hea tulemuse, kuid millise satsiga Kreekas mängima hakatakse? Algkooseisus saavad koha need kellele nädalavahetusel alkohol ei maitsenud. Usume, et Kreeka võtab kodus Soome üle võidu korraliku koefiga.