Euro 2020 kval: Soome – Armeenia

Parimad vihjed

Soome võidab ja mängus alla 3,5 värava
@2,08 Mängima

Soome võõrustab täna Armeeniat. Soomlaste eesmärk number üks on kindlustada enda kohta alagrupi kahe parema seas ja pääseda finaalturniirile. Itaalia püüdmine läheb raskeks, kuid tänastest vastastest ollakse kahe punktiga eest ära.

Soome sai karmi kaotuse pühapäeva õhtul kui Bosnia tulistas neile neli väravat. Täna mängitakse Armeeniaga, kes ei ole võõrsil kuigi hea olnud. Tõestus sellest on hiljutine 1-1 viik Liechtensteiniga.

Soome on kodus olnud kindlus ise. Näiteks Bosnia vastu mängiti kodus kindlalt ja võeti 2-0 võit. Peale seda alistati kodus 1-0 Kreeka. Viimati mängiti kodus Itaaliaga ja võiks öelda, et lati alt läbi ei joostud. Saadi küll 1-2 kaotus, kuid võideldi kõvasti.

Armeenia raskusteks ei ole võõrsil olnud palli võrku saamine, vaid endale lastakse lüüa liiga palju. Nad ei ole kordagi võõrsil suutnud nullimängu teha. Viimases kolmes mängus on lastud endale viis väravat. Tänu kesisele Armeenia kaitsele on soomlastel suur võimalus napsata võit ja koos sellega ka suur samm EM-i poole. Soome võitis Armeeniat võõrsil 0-2, ehk miks ei peaks nad nüüd seda suutma?

Üheks heaks uudiseks Soome meeskonnale on Henrikh Mkhitaryani puudumine. Temale on kogu Armeenia ründemäng üles ehitatud ja ilma temata läheb väravate ja väravavõimaluste loomine keeruliseks.

Arvestades kõiki asjaolusid panustame sellele, et Soome võidab ja mängus lüüakse alla 3,5 värava. Soome ei ole küll väga loov meeskond, kuid selline mees nagu Teemu Pukki lahendab 1-2 olukorda kindlasti ära. Arvestades Soome nappi kaotust kodus Itaaliale, siis Armeenia sugune meeskond peaks olema kindlasti võidetav. Pühapäevane saun tuleb unustada ja keskenduda EM-ile pääsule.


Soome võidab ja mängus alla 3,5 värava
2,08