EURO 2020 kval: Wales – Aserbaidžaan

Parimad vihjed

Aasia händikäp: Wales -1,5
@1,85 Mängima

Walesi EM kvalifikatsioon ei ole alanud just soovitul viisil. Kolme mängu järel on punkte koos vaid kolm. Reedel kohtutakse alagrupi peksupoisi Aserbaidžaaniga ja sealt on vaja kindlat kolme punkti. Tõenäoliselt see saab teoks ja suure marginaaliga.

Wales alustas kvalifikatsiooni hästi ja alistati kodus Slovakkia. Seejärel kaotati võõrsil Horvaatiale ja Ungarile. Võõrustajate suureks rõõmuks on see, et Gareth Bale on peale segast suve endale leidnud taas rolli Real Madridi põhisatsis ja ka väravaid on tulnud. Ka ManU mees Daniel James on hooaega alustanud hästi.

Aserbaidžaan on kaotanud kõik kolm mängu ja on endale lasknud lüüa 10 väravat. Avamäng Horvaatia vastu oli okei, kuid siis saadi korralik saun Ungarilt ja Slovakkialt. Uus peatreener Nikola Jurvevic on raskes olukorras. Koosseis edu ei võimalda, kuid mingisuguseid tulemusi peab saama.

Kui Bale ja co suudab oma olukorrad edukalt ära kasutada, siis peaks väravaid sündima mitmeid. Aserite kilpkonnakaitse ei pea tervet kohtumist vastu. Varajane värav tähendaks külalistele taaskord suureskoorilist kaotust. Panustame sellele, et Wales võidab vähemalt kahe väravaga.


Aasia händikäp: Wales -1,5
1,85