EURO2020 kvalifikatsioon: Montenegro – Inglismaa

Parimad vihjed

Inglismaa koefid on kõvas languses peale Tšehhi võitu. Hetkel on Inglismaa võidu koef 1,35 piires ja see on liiga madal, et sealt mingit väärtust leida.

Inglismaal on hea hoog see. Viimasest kuuest mängust on saldo 5-1-0. Viigimäng on pärit Horvaatiast. Kuue mänguga on Inglismaa löönud 14 väravat ja seda on teinud seitse erinevat mängijat. Kusjuures viis nendest löödi Tšehhi võrku. Mitmed tipptiimide mehed saavad selles mängus tõenäoliselt puhkust. Seda on kinnitanud ka Gareth Southgate. See muidugi ei tähenda, et meeskond väga palju kehvemaks läheks.

Väike Montenegro ei ole peksukott. Pigem võiks Montenegro olla üllataja, kes paneb Tšehhile ja Bulgaariale pinge peale. Avamängus tegi Montenegro Bulgaaria vastu võõrsil viigi. Rahvuste Liigas mängiti pingelisi mänge suurte riikide vastu. Näiteks Serbia võitis neid kodus 2-1 ja võõrsil 0-2. Rumeenia vastu tegi Montenegro võõrsil viigi 0-0 ja Montenegros võitis Rumeenia 1-0.

Inglismaa ajakirjandus meenutab igas artiklis, et on oodata väga väga karm publik. Vaevalt, et atmosfäär on võrreldav Inglismaa koduliigaga.

Inglismaa koef on liiga väike ja sinna panustada ei taha, kuid koefid alla 2,5 värava liinile on korralikud ja seal võiks väärtust näha küll. Montenegro proovib vastaseid nulli peal hoida ja nõelata vastu. Vaevalt, et ka Inglismaa suure hurraaga ründama läheb. Southgate taktika on pigem kindel kaitse.