EURO2020 kvalifikatsioon: Prantsusmaa – Island

Parimad vihjed

Prantsusmaa lööb üle 2,5 värava
@1,96 Mängima
Aasia händikäp: Prantsusmaa -2
@1,99 Mängima

Prantsusmaa alustas kvalifikatsiooni rutiinse võiduga Moldova üle 1-4. Prantsalased kontrollisid mängu ja palli vallati 69%. Island annab Prantslastele vast kõvema lahingu, kuid tuleb meeles pidada, et Prantsusmaa mängib kodus.

Sügisene Rahvuste Liiga oli Pranstusmaale pettumus kuna Holland napsas alagurpivõidu väravate vahega nende nina alt.

Island võitis samuti avamängu, kuid seda tehti Andorra vastu 0-2. Andorra ei ole loomulikult meeskond, kelle vastu saab taset mõõta ja tegelikkuses on Islandi vorm viimasel ajal olnud pigem allapoole. Enne reedest Andorra võitu oli Island ikka päris pikalt kuival. Viimane punktide peale mängitav võit tuli 2017 aasta oktoobris…

Rahvuste Liiga oli Islandile samuti piinarikas. Nelja mänguga ei saadud punktigi ja väravate vahe oli piinlik 1-13.

Prantsusmaa on selge soosik. Island peab täiega panustama kaitsele ja lootma vasturünnakutele ja teades Islandit, siis minnakse nendele vahel liiga innukalt.

Mängukoefidest ei ole midagi mängida. Samuti väravaid oodatakse selles mängus päris palju ja parimaks panuseks selles mängus on ehk see, et Pranstusmaa suudab lüüa mitu väravat. Rahvuste Liigas lõi Prantsusmaa mõlemas kodumängus kaks väravat, kuid vastased olid tunduvalt tugevamad. Islandi kaitseliinis ei ole maailmaklassi kaitsjaid ja neil saab olema probleeme, eriti kui vastu astuvad sellised mehed nagu Mbappe, Griezmann ja Giroud.


Prantsusmaa lööb üle 2,5 värava
1,96