Euroliiga: Anadolu EFES – Barcelona

Parimad vihjed

Händikäp: Barcelona +4,5
@1,98 Mängima

Kolmapäeval peetakse viies ja otsustav kohtumine Efes-i ja Barcelona vahel. Mõlemad on saanud varasemates kohtumistes võidud nii kodust kui ka võõrsilt. Nende mängud on olnud väga tasavägised ja seda juba 10 mängu jutti. Selle mängu võitja läheb üle pika aja nelja parima hulka. Efes viimati aastal 2001 ja Barcelona aastal 2014.

Viimases kohtumises alustas Barca kehvasti ja Efes viskas kuus kolmest esimese kümne minutiga. Barcelona sai tasahilju tagasi mängu ja pääses eest viimasel veerandajal ja lõpuks võideti 82-72.

Kui Barcelona soovib sellest paarist edasi saada, siis peavad nad Efesi kolmepunktivisked miinimumil hoidma. Samal ajal peavad leidma rohtu hullus hoos oleva Shanel Larkini peatamiseks. Ka neljandas mängus viskas mees 20 punkti. Lisaks peavad nad Efesi mängutempot tapma. Barca on keskmiselt saanud 14,8 lauapalli ründes ja see on väga hea, kuid tihtipeale lõppesid need kesise viskega.

Mängime Barcale +4,5 punkti händikäppi, kuna me ei usu, et otsustavas kohtumises mäng väga lahtiseks läheb ja Barca kaitseb kindlasti tugevalt. Väiksema panusega võtame ka Barca võitu kuna usume nende suurematesse kogemustesse.