Euroliiga : CSKA Moskova – Barcelona

Parimad vihjed

Euroliiga hooaeg lüüakse lahti neljapäeva õhtul Moskvas kui CSKA ja Barcelona võtavad üksteisest mõõtu. CSKA oli eelmisel hooajal võimas, kuid Final Four-is jäeti nad neljandale kohale. Barcelona hooaeg oli täielik flopp kui lõpetati 13. kohal.

CSKA ei ole sel hooajal veel ametlikes kohtumistes kodus mänginud. VTB liigas on võõrsil võetud kaks kindlat võitu. Ka Barca on oma liigas tunnistanud vaid võite. Mõlemad meeskonnad on täisrivistuses ja vigastatuid ei ole.

Barcelonas on käimas meeskonna uuendamine ja mängimine Moskvas ei ole lihtne ülesanne. Viimati suudeti seal võita aastal 2012 ja täna ei ole oodata, et see aastanumber muutuks.

Mängule on oodata suuremat skooritegemist, kuna mõlemad meeskonnad on supertähtedest pungil. Lisaks viskab CSKA igas mängus hullult punkte ja kodusaalis sujub nende mäng eriti hästi.

Sellest mängust võiks piletile lisada punktiliine. Nii punkte kokku kui ka kodumeeskonna punktide summat. Liin on kõrge, kuid CSKA saab lihtsalt 90 punkti visatud. Viimati jäädi alla 90-punkti Barcelona vastu kodus aastal 2013. Huvitav näha kaua Barca suudab mängus püsida. Ajalugu pooldab üle 10 punktilist koduvõitu, kuid usume, et Barca suudab ennast ikkagi mängus hoida.