Euroliiga: Khimki – FC Barcelona

Parimad vihjed

Reedel mängitakse Euroliiga korvpalli Venemaal kui Khimki saab vastaseks Barcelona. Hispaanlased on hooaega alustanud võimsalt. Koduliigas on jäädud vaid korra punktideta. Euroliigas on nad saanud kaks kaotust, mis tulid CSKA ja Gran Canaria vastu. Peale seda on Barca võitnud kolm mängu jutti. Nad mängivad ikka täiesti erinevat korvpalli võrreldes eelmise hooajaga ja see on suuresti uue treeneri Svetislav Pesici teene. Eelmisel hooajal võitis mõlemad kohtumised Khimki vastu.

Khimki mäng on olnud kahetine. VTB liigas on mängitud väga stiilselt kui kaotatud ei ole kordagi ja kogutud on kuus võitu. Tuleb muidugi meeles pidada, et tegemist ei ole Euroliigaga. Euroopas ei ole neil nii hästi läinud. Suudetud on võita vaid üks kohtumine Gran Canaria vastu ja kaotatud on neli korda. Euroliiga tabelis on venelased kohal 12 ja Barcelona viiendal.

Koefid peaksid olema võrdsemad. Õigupoolest peaks Barcelona olema soosik, kuna neil on Euroliiga üks parima materjaliga meeskondi ja nad saavad mängitada kõiki mängijaid kes kõik on tasemel.

Uue treeneri käe all on Barca mängitud kaitsvalt ja see on toonud tulemust. Neil on parim kaitse Euroliigas. Neile on visatud keskmiselt 76 punkti mängus. Eeldame, et sama jätkub ka Venemaal. Turg usub, et Khimki viskab üle 80 punkti ja see on suurepärane valik panustamiseks kuna tegelikkuses peaks liin olema 76 punkti.

Mida vähem punkte mängus visatakse, seda parem külalismeeskonnale ja see annab neile võimaluse mäng võita. Kindla peale lähevad nad kaitsvalt mängima. Khimki on kehva lauas ja vabaviskejoonel.

Kui Barca suudab oma mängu peale suruda on Khimki suurtes raskustes ja on oodata et tuleb palju vabaviskeid.