Euroliiga: Milano – Barcelona

Parimad vihjed

Händikäp: Barcelona +2,5
@1,80 Mängima

Täna õhtul saab Milano endale vastase Barcelonast. Meeskonnad leiduvad liigatabelis kohal kuus ja seitse, ehk tegemist on väga olulise kohtumisega mõlema jaoks. Barcal on 16-ne mänguga üheksa võitu. See on üks rohkem kui kodumeeskonnal.

Viimases ringis tegi Milano uue klubi rekordi kui visati 111 punkti Buducnosti vastu. Võit tuli lihtsalt skooriga 111-94. Barca lendas samal ajal Darussafakast üle 97-65.

Barcelonal on Euroliigas teisena parim kaitse. Nende vastu on visatud keskmiselt vaid 76,1 punkti. Milanol seevastu on liiga kolmandana efektiivsem ründemäng. Keskmiselt visatakse 87,5 punkti mängus.

Selle kohtumise puhul läheb tähelepanu tsentritele, ehk Arturas Gudaitise ja Kevin Seraphi vahelisele madistamisele. Gudaitis ei ole kordagi olnud meeskonna avaviisikus olles siiski meeskonna parimaid mängijaid keskmise punktiskooriga 13. Seraphin on Barca olulisim lüli ja ta on juhtinud neid kolmele järjestikusele võidule. Ka tema punktikeskmine on 13. Seraphini tähtsus tuleb täna esile ja ta peab peatama Gudiatise.

Barcelona ülesandeks on hoida Milano mehed kolmesejoonest kaugele. Kui need ei lähe, on Milano ründemäng jamas ja enesekindlus kaob. Milano kaitsemäng ei ole parimate killast ja korvi all puudub tugevus. Barcelona on tuntud kiire palli liigutaja. Kui nad suudavad seda ka täna teha ja enda kaitse korras hoida, siis on võidu võtmed nende enda käes.

Kui külalised hoiavad kolmesed vaos ja liigutavad kiirelt mängu, siis saavad nad juba kolme võidulise edu Milano ees.

Usume, et Barcelona teeb tugevat kaitset ja keerab mängu enda kasuks. Panustame Barcale handikäpiga ja natuke vähemaga otse võidule.