Euroliiga: Panathinaikos – Bayern München

Parimad vihjed

Händikäp: Bayern München -8,5
@1,92 Mängima

Euroliiga hooajast on üle poole mängitud ja olukord on põnev. Bayern München on võidelnud ennast play off kohale number 8. Bayern tegi suurepärase detsembri kui kaotati vaid kaks kohtumist. Kaotati liidrile Real Madridile ja Saksa karikamängus Alba Berliinile. Saksa Bundesliigas jätkatakse puhaste paberitega (14 võitu).

Bayern mängib sel korral Kreekas kui külastatakse Panathinaikost. Euroliigas mängimine ei ole kerge ja isegi kui paiknetakse Panathinaikosest eespool, siis nüüd peab mängima võõrsil ja Kreeka pinnal mängimine ei ole kunagi kerge. Panathinaikos on liigas 11-nes ja neil on kõik võimalused kerkida kaheksa parema hulka.

Panathinaikose treener on ameeriklane Rick Pitino. Mees liikus Euroopase peale 16 hooaega Louisville ülikooli meeskonna peatreenerina. Pitinol on ka NBA kogemusi ajast mil ta juhendas Boston Celticsit ja New York Knicksi. Mänguvormis jenkisid on meeskonnas hetkel vaid kaks. Eelmise hooaja järel liikus päris mitu ameeriklast mujale.

Viimati kohtuti Münchenis ja siis võitis Bayern vaid ühe punktiga. Meie arvates on siiski Bayern selles kohtumises liiga alahinnatud. Händikäp annab neile isegi üle kaheksapunktilise edu. Meie arvates ei oma nende koduväljakueelis nii suurt eelist ja julgeme Bayernile händikäpiga panustada.


Händikäp: Bayern München -8,5
1,92