Euroliiga: Zalgiris – Fenerbahce

Parimad vihjed

Händikäp: Fenerbache -4,5
@1,92 Mängima

Täna peetakse kolmas kohtumine Zalgirise ja Fenerbache vahel. Sel korral Leedus. Üllatuslikult on selles paaris seis 1-1.

Esimese kohtumise võitis Türgi klubi stiilselt skooriga 76-43. Teises kohtumises nendega juhtus midagi ja esimesed 30 minutit uinuti. Vise ka sisse ei läinud. Viimasel veerandil alles saadi mängu sisse, kuid Zalgiris juhtis juba 15 punktiga. Lõpuks Fenerbache kaotas vaid kahe punktiga.

Zeljko Obradovici meeskond peab oma tugevused taaskord üles leidma. Lisaks on vaja kahepunktivisked üle 50% täpsusega visata. Fenerbachel on Ahmet Duverioglu ja Jan Vesely puudu.

Fenerbache vajab head algust, kuna Leedus on raske tagasi mängu pääseda. Nad ei võitnud põhihooaega tühja ja treener on kogenud rebane kes teab kuidas nuppe peale kehva mängu liigutada. Fenerbachel on parim kaitse ja nad teavad isegi – see peab neid kandma.

Fenerbachel on suurem kogemus ja parem mängijate valik. Usume, et pigem näeme täna võõrsilvõitu kui kodumeeskonna üllatust. Paneme Fenerbache võidule händikäpiga.