Euroopa Liiga: Arsenal – Qarabag

Parimad vihjed

Aasia händikäp: Mängus üle 3,0 värava
@1,85 Mängima

Arsenal on juba kindlustanud alagrupis esikoha. Täna tullakse platsile kindlasti varumeestega, eriti arvestades milliseid kohtumisi peab Arsenal kohe kohe mängima hakkama. Nädalavahetusel Southampton, järgmisel nädalal EFL karikas Tottenham ja siis veel detsembri lõpu tihe liiklus kolme PL mänguga (29.12 veel Liverpooli vastu võõrsil)

Viimases ringis võitis Arsenal Ukraina Vorskla Poltava võõrsil 3-0 ja ka selles mängus olid platsil varumehed. Väravalööjad olid natuke kummalised Willock, Smith – Rowe ja tuntum Ramsey. Arsenal on hetkel nii kõva, et Euroopa liigas domineeritakse isegi varumeestega.

Emery võib kasutada tänases mängus Laurent Koschelyt, kes paranes kannakõõluse traumast. Mustafi ja Sokratis on mängukeelu all, nii et Koscielnyle on koht väljakul olemas.

Qarabag on alagrupi viimane. Viiest mängus on võidetud vaid üks kui võõrsil alistati seesama Vorskla Poltava 0-1. Oma Aserbaidžaani liigas ollakse teised.

Arsenali võidu koefiks pakutaksegi 1,25, mis on täiesti korrektne, kui Arsenali noored on kõvad sellis ja usume, et nad põmmutavad päris mitu väravat. Koduväljal löödi Vorskla Poltavale neli väravat ja seda võiks oodata ka sellest mängust. Paneme panuse üle 3,0 värava, mis tähendab raha tagasi kui mängus on täpselt kolm väravat.


Aasia händikäp: Mängus üle 3,0 värava
1,85