Euroopa Liiga: Arsenal – Rennes

Parimad vihjed

Arsenal võõrustab Rennes’t Euroopa Liiga kaheksandikfinaalide korduskohtumises.

Arsenal kaotas avakohtumise võõrsil 3-1 ja alustab nüüd tagaajamist. Hetkel on Arsenalil küll hea hoog sees ja mõnutunnet suurendab ka nädalavahetusel saadud 2-0 võit ManU üle.

Arsenalil puuduvad Holding, Bellerin ja Welbeck.

Rennes kiusas Arsenali avakohtumises ja võideti. See tundub suur ja korralik võit Rennesele, aga kui vaadata avamängu käiku, siis Arsenalil olid tegelikult kõik trumbid see mäng ise võita. Mängu mindi juba neljandal minutil juhtima, kuid enne poolajavilet sai Arsenal punase kaardi ja terve teine poolaeg mängiti vähemuses. See võrduski kolme sisselastud väravaga. Rennesi hoog on hea. Viimasest viiest mängust on võidetud neli. Vigastustega probleeme ei ole

Arsenal on selle mängu suursoosik. Väike mägi on küll vaja ületada, kuid usume et nad saavad sellega hakkama. Koduväljakueelis, magus võit nädalavahetusel ja tunduvalt parem materjal peaks tegema selle võimalikuks.

PANUSTA SELLELE MÄNGULE OPTIBETIS TÄIESTI RISKIVABALT.