Euroopa Liiga: Arsenal – Valencia

Parimad vihjed

Täna lüüakse pall lahti ka Euroopa Liiga poolfinaalides ja põnevuslahingus võõrustab Arsenal Valenciat.

Peale võitu Napolis läksid Arsenalis asjad päris halvaks ja järjest on saadud kolm kaotust. Mitte ainult ei ole kaotatud, vaid on ka vastu võetud vähemalt kolm väravat igas mängus. Ka Arsenali ründemäng ei ole olnud hea ja Valencia peatamiseks peab palju tööd tegema.

Siiski, Unai Emery mehed on kodus mänginud korralikult. Viimases ringis skooriti Napoli vastu kergelt kaks väravat ja võit oleks pidanud olema veelgi suurem. 16 ringis löödi Rennes’le kodus kolm väravat.

Viimases voorus võitis Valencia võõrsil Villareali 1-3. Need numbrid on natuke petlikud, kuna Villareal valitses mängu ja tegi 16 pealelööki. Villareali õnnetuseks ei olnud neil mängijat, kes oleks need väravavõimalused ära realiseerinud. Võib öelda, et Valencia kaitse oli päris auklik.

Auklik kaitse ei olnud vaid Villareali vastu, vaid ka koduses liigas on väravale lastud päris palju lüüa. Viimases võõrsilmängus Atletico vastu lasti neil 14 lööki väravale teha. Ka kodus lõi Eibar neile viimases mängus 13 korda väravale.

Vaadates viimase aja Valencia võõrsilmängude kaitsenumbreid ja arvestades Arsenali head kodumängude viimistlust, siis meile jääb silma Arsenali koef üle 1,5 värava löömisel.

PANUSTA OLYBETIS SELLELE MÄNGULE KUNI 25€ TÄIESTI RISKIVABALT!