Euroopa Liiga kval: Wolves – Torino

Parimad vihjed

Wolves lööb üle 1,5 värava
@1,95 Mängima

Wolverhampton ja Torino otsustavad täna pääseja Euroopa Liiga alagrupiturniirile. Avamäng peeti Itaalias ja selle mängu tulemuseks oli värvikas 2-3 võit Wolvesile. Torino peab nüüd võõrsil ründama hakkama ja see võib mängu käiku päris palju mõjutada.

Torino hoidis palju palli, kuid andis külalistele väga palju häid võimalusi väravate löömiseks. Palli valdas küll Torino, aga mängu käiku määras pigem Wolves.

Külaliste poolt räägib Wolvesi tihe mängugraafik, kuna tegemist on Wolvesi üheksanda mänguga sel kuul.

Torino on kvalifikatsioonis mänginud meelelahutuslikku vutti ja see jätkus ka avamängus. Meeskond tegi kahes eelnevas voorus 13 väravat. Wolves on siiski ühe maailma parima liiga tippmeeskond ja nende tase on selline, mis suudab itaallaste kaitse vead kenasti ära kasutada. Varasemad vastased Debrecen ja Shakhtor seda ei suutnud. Ka Sassuolo võitis neid liiga avamängus 2-1, ehk Torino kaitse ei ole just kõige kindlam.

Nüüd ei ole külalistel midagi kaotada. Walter Mazzarri soovib loomulikult teha üllatuse, ja napsata edasipääs endale. See saab raske olema, kuid väravaid peaks selles mängus tulema. Meid köidab kõigepealt Wolvesi väravate arv üle 1,5. Torino peab rohkem ründama ja see avab võimalusi Wolvesile kehvakese kaitsega Torino vastu. Ka Torino oskab väravaid lüüa, ehk panustame ka sellele, et mängus üle 2,5 värava.


Wolves lööb üle 1,5 värava
1,95