Euroopa Liiga kvalifikatsioon: Olimpija Ljubljana – HJK

Parimad vihjed

Mõlemad meeskonnad skoorivad
@2,00 Mängima
Topeltšanss: HJK või viik
@1,85 Mängima

Soome tipptiim HJK reisib Sloveeniasse ja kohtub seal PrvaLiga eelmise aasta meistri Olimpija Ljubljanaga. Sloveenia tiim palkas augusti alguses uue pertreeneri nimega Aleksandar Lintan, kellele treeneriamet on täiesti uus maailm. Kogenematust oli näha juba esimestes mängudes. Mõlemad meeskonnad mängivad ründavat jalgpalli, ehk on oodata meelelahutuslikku mängu.

HJK kaotas eelmisel nädalal Meistrite Liiga kvalifikatsioonis BATE-le, ehk nad ei ole valmis kõige kõvemal tasemel pallima. Mängiti hästi, aga valgevenelastele kaotati 2-1. Ljubljana ei ole päris BATE tasemel meeskond, kuid ikkagist on tegemist, vähemalt paberil, HJK-st tugevama meeskonnaga.

HJK on olnud koduses Veikkausliigas väga veenev terve hooaja ja samuti lähevad nad Sloveeniasse võõrsil värava jahile. Sloveenlaste agressiivne mängustiil avab selleks kindalasti võimalusi.

Ljubljana on olnud uue peatreeneri käe all raskustes. Eelmise hooaja meistrid ei ole esimeses kolmes mängus võitnud mitte ühtegi mängu. Linta on muutnud mängustiili varasemast veidike passivsemaks. See on arusaadav, kuna Linta oli ise kaitsja. Meeskond aga ei ole sellega mugavndunud, mis annab HJK-le hea võimaluse see ära kasutada.

Ljubljanast on lahkunud näiteks eelmise aasta klubi suurim väravakütt Ricardo Alves, kuid suurima augu meeskonda jättis keskkaitsja Filip Uremovic, kes siirdus Venemaale. Probleemiks on see, et nendele meestele ei ole leitud asendusi.

HJK põhituumik sai viimases liigamängus puhkust ja on valmis sloveenidele andma kõva lahingu. Me ei näe, et HJK oleks nii suur autsider kui koefid seda näitavad. Usume, et HJK suudab kaitseprobleemidega vaevlevale Ljubljanale suurt peavalu valmistada. Samuti näeme me väravaid mõlemale poolele.


Mõlemad meeskonnad skoorivad
2,00