Euroopa Liiga: Olympiakos – AC Milan

Parimad vihjed

Viik välistatud: Olympiakos võidab
@1.98 Mängima

Olympiakos ja AC Milan võitlevad Euroopa liigas ellujäämise nimel. Eesmärk on selge: Olympiakos vajab tulemus 2-0 või 3-1 või mis tahes skoor kus vahe oleks vähemalt kolm väravat. Ülesanne ei ole võimatu. Olympiakos on tugev eriti kodus ja Milani kimbutavad vigastused.

Hetkel on AC Milan alagrupi teine Real Betisi järel. Kolmepunktiline edu Olympiakose ees tähendab seda, et isegi viigist piisaks. Alagrupi võitmiseks oleks vaja abi ka mujalt, nii et suurte riskide peale kindlasti ei minda. Üheväravaline kaotus piisab Milanile samuti. Oluline on mängu kontrolli all hoida.

Külaliste osalt teeb mängu raskeks vigastuste probleem. Väljas on kindlalt: Ivan Strinic, Lucas Biglia, Mattia Caldara, Mateo Musacchio, Alessio Romagnoli ja Giacomo Bonaventura. See jätab keskväljale korraliku augu ja teeb keskkaitsijatele ülesande veelgi raskemaks.

Olympiakos on täies rivistuses kui mitte arvata Ahmed Hassani. Yaya Toure vahetas klubi, kuid see kaotus ei ole suur. Olympiakos on terve selle hooaja vältel kaotanud ühe kodus mängitud kohtumise, nii et tegemist on kivikõva kodumeeskonnaga. AC Milan ei ole võõrsil ennast tõestanud ja suur vigastustelaine annavad meile toreda panuse Olympiakose peale.


Viik välistatud: Olympiakos võidab
1.98