Euroopa Liiga: Rangers – Rapid Vienna

Parimad vihjed

Šoti tiim Ranges võõrustab täna Rapid Vienna meeskonda Austriast. Rangers mängis esimese mängu Villareali vastu ja saavutas võõrsil kena 2-2 viigi. Mängu nad ei valitsenud, kuid need väravavõimalusd mis neile pakuti, kasutati kenasti ära. Villareal proovis lüüa 19 korda ja Rangers vaid viis korda ja kolm neist löökidest läks raamide vahele.

Rangers on teinud head hooaega uue peatreeneri Steven Gerrardi alluvuses. Rangers on teinud üheksa Euroopa liiga kohtumist (ka kvalifikatsioon) ja keegi ei ole suutnud neid murda. Saadud on neli võitu ja viis kohtumist lõppesid viigiga.

Rapid Vienna on üheksa kohtumise järel oma liigas alles kaheksandal positsioonil. Ajalooliselt oma liiga üks parimaid meeskondi Vienna ei ole saanud oma mängu käima ja võõrsil on olnud neil raske. Kvalifikatsioonis mängiti Slovan Bratislava ja Steua Bukaresti vastu ja kaotati endast nõrgematele just võõrsil. Kodus suudeti edasipääs siiski tagada.

Rangersil on võimalus sel hooajal alagrupist edasi pääseda ja just suuresti tänu Gerrardi kogemustele Euroopa mängudest. Kodus on oldud väga hea, nii et ootame kodus Rangersilt võitu.