Euroopa Liiga: RB Leipzig – Salzburg

Parimad vihjed

Bundesliigas palliv Red Bull Leipzig võõrustab täna Austria Red Bull Salzburgi. Mõlemad meeskonnad on saanud hea alguse koduliigas. Leipzig on mänginud kolm mängu ja võtnud viigi ja kaotuse kõrvale ühe võidu. Saltzburg on Austria liigas võitnud kõik seitse mängu ja juhib liigat 5 punktiga.

Salzburg oli ka Meistrite Liiga kvalifikatsioonis, kuid kaotati Crvena Zvezdale viimases ringis. Mõlemad mängud jäid viiki, kuid serblased läksid edasi tänu võõrsil löödud väravale.

Mõlemad meeskonnad võitsid oma viimase mängu. Mõlemad lõid viimases mängus ka kolm väravat. Turg peab Leipzigi 55% tõenäosusega selle mängu võitjaks. Saltzburgil on puudu tänasest mängust kaks väravamasinat Munas Dabbur ja Smail Prevljak . Dabbur on löönud kodumaises liigas neli väravat + 4 väravat ML kvalifikatsioonis. Prevljak on Austria liigas skoorinud neli korda.

Meie meelest on Leipzigi võidukoef muutunud mängukõlbmatuks, kuid siiski on nad koduväljakul tugevamad kui Salzburg. Salzburg jäi jälle Meistrite liigast välja ja on huvitav näha kui suur on nende motivatsioon Euroopa Liigas.

Sellele, et Salzburg täna väravat ei löö pakutakse väga head koefi. Selle juhtumiseks on hea võimalus, kuna kõige efektiivsemad ründemehed on eemal ja nende ründevõimsusest jääb tõenäoliselt vajaka.