Euroopa Liiga: Sarpsborg 08 – Genk

Parimad vihjed

Aasia händikäp: Genk -1,5
@2,55 Mängima

Euroopa liiga alagrupimängude teises ringis kohtuvad Norra Sarpsborg ja Belgia Genk. Genk võitis esimeses ringis Malmöt 2-0. Genk domineeris mängu – 25 lööki ja kuus lööki väravaraamidesse. Pallivaldamine 63-37. Seda sama saab tõenäoliselt tunda ka Sarpsborg. Väravakütid Leandro Trossard ja Mbwana Samata lõid Malmö vastu väravad. Samad kutid ja Ruslan Malinowsky ongi Genki põhiline ründejõud.

Belgia liigas on Genk mänginud suurepäraselt. Üheksa mänguga on kogutud 23 punkti ja väravate vahe on 26-9. Numbrid näitavad, et tegemist on efektiivse meeskonnaga- ründemäng ja kaitse on paigas.

Kodumeeskond Sarpsborgi hooaeg ei ole kulgenud loodetud tasemel. Meeskond on kaotanud viimased seitse mängu ja esimene Euroopa liiga mäng kaotati 3-1 Beskitase vastu.

Norra liigas paiknetakse üheksandal positsioonil. Liidriga on vahet 20 punkti ja väravate vahe on 39-34.

Numbrite järgi tundub küll, et Genk korraldab Norras väravatesaju ja Sarpsborg vaevleb Genki suurepärase ründemängu vastu. Mäng kulgeb külaliste kontrolli all.

Koefid sellele, et Genk lööb üle 2,5 värava saab 2,85. Genki vähemalt kahe väravaline võit (händikäp -1,5) on suurepärane valik, kuna kaitse on paigas ja rünnak veelgi parem.