Euroopa Liiga: Valencia – Arsenal

Parimad vihjed

Viik välistatud: Arsenal võidab
@3,00 Mängima

Täna peetakse Euroopa Liiga poolfinaalide korduskohtumised ja ühes lähevad vastamisi Arsenal ja Valencia. Valencia lootis koju naasta võõrsil väravaga. Seda nad ka tegid, kuid nad ei soovinud olla tagaajaja rollis. Avamäng kaotati 3-1 ja nad peavad tegema kõva mängu, et sellest seisust välja tulla.

Tundub, et Valencia tegi avamängus kehva esituse. Tegelikult see nii ei olnud ja see paar on võrdsem kui oskame arvata.

Valencia ründekvaliteet on täitsa korralik ja nad soovivad asju oma kasuks pöörata. Siiski nende eelmised ponnistused Euroopa liigas Mestalla staadionil ei ole olnud väga veenvad. Nad suutsid võita Celticut 1-0 ja Krasnodari võideti samuti ühe väravaga. Eelmises ringis saadi Villarealist jagu 2-0 ja sellisest skoorist piisaks ka Arsenali vastu. Erinevus on selles, et Villareali vastu said nad mängida rahulikult kaitsvalt ja teha vasturünnakuid. Nüüd ollakse tagaajaja rollis.

See kuidas Arsenal eelmises ringis Napoli vastu mängima läks peaks tegema Valencia murelikuks. Unai Emery meestel oli kaheväravaline edu ja tehti kvaliteetset kaitsetööd ja edukaid vasturünnakuid.

Kokkuvõttes on Arsenal sarnase olukorra ees kui Napolis ja meile tundub, et Arsenali on bookied natuke alahinnanud ja seetõttu otsustame mängida just nende edule.


Viik välistatud: Arsenal võidab
3,00