Eurooppa Liiga: Rangers – Sp. Moskva

Parimad vihjed

Rangers võõrustab täna Euroopa Liigas Moskva Spartakit. Rangers on esinenud kahes eelnevas Euroopa Liiga kohtumises hästi. Saadud on võit ja üks kohtumine lõppes viigiga. Rangers on oma alagrupi liider ja minemas play off ringi. Esimeses kohtumises Villareali vastu saadi tubli 2-2 viik ja kodus Rapid Vienna võideti kindlalt 3-1.

Uus peatreener Steve Gerrard on teinud meeskonnaga head tööd ja sellest on kasu just Euroopa liigades. Soti liigas on Rangers viiendal kohal kui üheksa kohtumist on peetud. Viimased kuu aega on oldud heas hoos ja võidetud on viis kohtumist kaheksast.

Moskva Spartaki minek hetkel on täiesti teisest puust. Peatreener Massimo Carrera sai kinga eelmisel esmaspäeval ja selleks kohtumiseks ei olda tõenäoliselt valmis. Meeskonna treeneriks on ajutiselt Raul Riancho, kes oli Carrera abiline. Spartak on Venemaa liigas hetkel seitsmes, ja see on kindlasti meeskonnale pettumuseks. Ka Euroopa Liigas ei ole hästi läinud. Spartak on alagrupi viimane ühe punktiga.

Rangers on kohtumise favoriit ja Spartakil tuleb raske õhtu. Glasgowsse lubatakse kerget vihma ja 10 plusskraadi. See peaks tähendama seda, et lüüakse vähem väravaid ja külalismeeskond on haavatavas olukorras. Panustame selles mängus Rangersi võidule.