Europa League: Eintracht Frankfurt – Arsenal

Parimad vihjed

Eintracht Frankfurt mängis ka eelmisel aastal Euroopa Liigas. Siis jõuti välja lausa poolfinaalideni, kus lõpuks kaotati Chelseale. Nii, et unistused on neil kõrged ka selleks hooajaks.

Bundesliiga meeskond on juba ennast soojaks mänginud. Tehti ju läbi kolm vooru kvalifikatsioonimänge selliste tiimidega nagu Flora, Vaduz ja Strasbourg. Kuna Arsenal tundub hetkel haavatav olevat, siis sihitakse alagrupist kindlat edasipääsu.

Arsenali eelmise nädalavahetuse mäng Watfordi vastu näitas taaskord nende kehva minekut. Mäng lõppes küll 2-2 viigiga, kuid asi oleks võinud lõppeda tunduvalt kehvemalt. Watford tegi 30 lööki Arsenali väravale!!

Arsenal ei ole võitnud kolmes viimases kohtumises. Unai Emery ei ole suutnud kaitset selliselt tööle saada, mis tagaks neile koha esinelikus. Viimases 14-s võõrsilmängus on suudetud värav puhtana hoida vaid kolmel korral. Frankfurt on võitnud kõik viis kodumängu sel hooajal ja Euroopa Liigas ei ole kodus kaotatud juba 14 aastat. Viimasest 10 kodumängust Euroopa Liigas on võidetud kaheksa.

Arsenal on kaotanud 10 võõrsilmängu 20st ja isegi teel eelmise aasta Euroopa Liiga finaali kaotati viiest võõrsil mängust kolm. Kõike arvesse võtta koef 2,5 Frankfurti võidule on väga kena väärtusega.